PŘEDNÁŠKA O VČELÁCH

Včelky jsou moc důležité pro náš život i pro celou přírodu.                                          Albert Einstein řekl, že pokud by vymizely včely, tak zbývá lidem čtyři roky života.          

Ve čtvrtek 24.11 jsme se sešli ve školní jídelně na přednášce  ze života včel               pana ign. Cimaly, předního odborníka na chov včel.                                                            Děkuji mu za skvělou přednášku, které děti  z mysliveckého kroužku a ze školní družiny se zájmem vyslechly a také  se zapojily někdy až nevšedními otázkami.                                                                                                                                        Děkuji vedení  školy Hanušovice, kteří nám umožnili tuto akci uskutečnit i dalším jejich pracovníkům za pomoc.                                                                                                Také děkuji za spolupráci paní mgr. bc. Evě Pospíchalové za účast s mysliveckým kroužkem.                                                                                                                 Možná, by Vás zajímalo, kolik jedna včela váží, je to jednoduché, plný úl včel v létě váží asi 6 kg a včel  je asi 50 000, tak to stačí vydělit a je to. 😛                

odkaz na stránky na facebooku: https://www.facebook.com/fhanusovickoblog/?fref=ts

 

dscf2803-001

Chcete se dozvědět jak žijí včely? Tak přijďte na přednášku předního odborníka na chov včel pana ing. Pavla Cimaly   (www.vcelimed.cz).

dscf2845dscf2811-001dscf2831-002dscf2810dscf2800-001dscf2790dscf2840

20 thoughts on “PŘEDNÁŠKA O VČELÁCH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


+ tři = 4