Ve Štědrákově Lhotě pro děti z Čalantiky

V hlavním městě Bangladéše v Dháce je slum Čalantika a v něm mnoho dětí, které by byly vděčné za chvíle nad sešitem a učebnicí. http://www.calantika.cz/cz/sekce/slum-calantika-4/. Pomozme nastartovat proces vzdělávání, který jim pomůže v budoucnosti najít práci, zajistit si obživu. Polovina lidí v Čalantice je totiž negramotných a školy jsou pro jejich děti nedostupné – neexistuje tam bezplatná předškolní výchova, bez které není možné do prvních tříd státních škol nastoupit.

Podívejte se, co se humanitární organizaci ADRA díky podpoře dárců a sponzorů v loňském roce podařilo: http://www.calantika.cz/cz/sekce/pojdte-s-nami-do-bangladese-24/

Chcete se letos také do pomoci zapojit? Přijďte už tuto neděli 24. května 2015 před desátou hodinou na Štědrákovský půlmaraton (http://hanusovice.casd.cz/?p=494), kde můžete přispět na některý z těchto projektů: http://www.calantika.cz/cz/sekce/chci-prispet-financnim-darem-12/. Každý dárce získá unikátní turistickou známku. Pro děti máme připraveny hry a další aktivity. Rádi se s vámi setkáme.

image0

3 thoughts on “Ve Štědrákově Lhotě pro děti z Čalantiky

  1. Pingback: Pojďte s námi na výlet | Hanušovice

  2. Pingback: Pojďte s námi na výlet | JESENÍK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


× dva = 12