Přednáška o zdravém životním stylu

V úterý 13. září 2016 v 18 hodin proběhla v hanušovickém Kulturním domě přednáška Klubu zdraví, která měla název „Rovnováha ve výživě“ aneb „Zdravá výživa tak, aby nám nic nechybělo, ani nepřebývalo“.

Dovolte, abychom vás seznámili s lektorem. Byl jím zakladatel Klubů zdraví, autor kuchařek a poradce zdravého životního stylu pan Roman Uhrin.

Roman Uhrin je vyučeným kuchařem, propaguje zdravý životní styl a pomáhá lidem na cestě ke zdraví. V roce 1995 byl šéfkuchařem 5. evropského vegetariánského kongresu a po pětiměsíční praxi v Paříži nastoupil jako šéfkuchař a vedoucí pražské restaurace Country Life.

Nyní působí Roman Uhrin jako učitel v Institutu životního stylu, kde je také odborným garantem rekvalifikačního kurzu „Kuchař pro restaurace s racionální výživou“.

Protože sám prošel cestou nemocí a uzdravování a z vlastních zkušeností i ze zkušeností svých klientů ví, jak strava ovlivňuje zdraví člověka, požádali jsme jej, aby nám některé ze svých zkušeností předal.

Nechyběly samozřejmě ani recepty na zdravá a chutná jídla a ochutnávka.

Roman Uhrin

kluby logo

Letáček ke stažení: 2016 Uhrin Hanušovice

9 thoughts on “Přednáška o zdravém životním stylu

  1. Ptáte se, jestli je Roman Uhrin tentýž pán, se kterým jste se setkali v létě na Dni záchranných složek u stanoviště Život a zdraví, z.s. Ano, je to on a těší se na další setkání s vámi 🙂

  2. Pingback: Pozvánka na smoothie | Hanušovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


pět − 2 =